Yoon Eun Hye Filmografi

Yoon Eun Hye,Prince Hours,Goong s,My Fair Lady, Kang Hyena,Personal Preference, Yoon Eunsoo,Marry Him İf You Dare, Na Mi Rae,İ Miss You, Lee Soo-Yeon,Lie To Me, Gong Ahjung,The Vineyard Man, Lee Jihyun,Tic Tok,Bubi Bubi,Saying I Love You,Missing You,Marry Him If You Dare,Lie To Me,윤은혜,윤은혜 Yoon Eun Hye (d. 3 Ekim 1984) Güney Koreli bir model, oyuncu ve şarkıcıdır. Koreli bayan pop grubu Baby VOX ‘un üyesidir. Yoon Joong Kyung Lisesini bitirdi. 2007 Şubat ayında Kyung Hee Cyber Üniversitesi ,Turizm İşletmeciliği bölümünü bitirdi.Oyunculuğa ilk olarak Düşlerimin Prensi‘nde Shin Chaegyung rolüyle adını duyurdu. Okumaya devam et “Yoon Eun Hye Filmografi”

Yoon Eun Hye

Yoon Eun Hye,Prince Hours,Goong s,My Fair Lady, Kang Hyena,Personal Preference, Yoon Eunsoo,Marry Him İf You Dare, Na Mi Rae,İ Miss You, Lee Soo-Yeon,Lie To Me, Gong Ahjung,The Vineyard Man, Lee Jihyun,Tic Tok,Bubi Bubi,Saying I Love You,Missing You,Marry Him If You Dare,Lie To Me,윤은혜,윤은혜
Yoon Eun Hye (d. 3 Ekim 1984)Güney Koreli bir model, oyuncu ve şarkıcıdır.Koreli bayan pop grubu Baby VOX ‘un üyesidir. Yoon Joong Kyung Lisesini bitirdi. 2007 Şubat ayında Kyung Hee Cyber Üniversitesi ,Turizm İşletmeciliği bölümünü bitirdi.Oyunculuğa ilk olarak Düşlerimin Prensi’nde Shin Chaegyung rolüyle adını duyurdu.

Okumaya devam et “Yoon Eun Hye”

Son Ye Jin

Seul Sanat Enstitüsü Film-Sanat bölümünden mezun olduktan sonra, MBC’de ilk deneyimini drama dalında Delicious Proposal (Zevk Meselesi) ile 2001 yılında yaptı.

Son Ye Jin
Profile:
Name: 손예진 / Son Ye Jin (Son Yeh Jin)
Real name: 손연진 / Son Yun Jin (Son Yeon Jin)
Profession: Actress and model
Birthdate: 1982-Jan-11 (age 33)
Birthplace: Daegu, South Korea
Height: 165cm
Weight: 45kg
Star sign: Capricorn
Blood type: A
Family: Older sister
Talent agency: MSteam Entertainment

Okumaya devam et “Son Ye Jin”