Soo Ae

Soo-Ae, lisede okulunun atletizm takımı için koşuculuk yaptı.
Oyunculuk kariyerine başlamadan önce ilk olarak çıkışını şarkıcılık ile yapmıştır. Üyesi olduğu Kpop grubunda rapçı olarak yer aldı ve grup hiç bir albüm çıkarmadan çıkışından 6 ay sonra dağıldı.

Soo Ae
Soo Ae

Hangul 수애
Tam Adı Park Soo-Ae 박수애
Meslek Oyuncu, Model
Doğum Tarihi 25 Temmuz 1979
Doğum Yeri Busan, Güney Kore
Boy 168 cm.
Kilo 46 kg.
Burcu Aslan
Eğitimi CyberHankuk Üniversitesi- İngilizce Bölümü
Yetenekleri Yüzmek
Hobi Tenis oynamak
Kan Grubu A

Okumaya devam et “Soo Ae”

Son Tae Young

Son Tae Young

Doğum tarihi ve yeri:19 Ağustos 1980 , Daegu, Güney Kore
Evliliği:Kwon Sang-woo (2008-)

Son Tae Young

Doğum tarihi ve yeri:19 Ağustos 1980 , Daegu, Güney Kore
Evliliği:Kwon Sang-woo (2008-)
Born: August 19, 1980
Daegu, South Korea
Other names: Sohn Tae-young
Education: Sangmyung University – Major in Dance
Occupation: Actress
Years active: 2000-present
Agent: H8 Company (2013-present)
Spouse(s): Kwon Sang-woo (m. 2008)
Children: 2

Okumaya devam et “Son Tae Young”